Екран планшета пошкоджено, що робити?
Оскільки екран для планшета з цього списка є найважливішим елементом, його пошкодження робить пристрій марним. Незважаючи на те, що виробник пропонує базові гарантійні зобов’язання, найчастіше вони не включають заміну пошкоджених екранів. У результаті ця вразливість прирікає користувачів планшетів шукати комплектуючi за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekran/. У цьому посібнику ми розглянемо, що призводить до пошкодження екранів і запропонуємо варіанти вирішення проблеми.
Оскільки витрати на заміну екрана пристрою дійсно високі, у деяких ситуаціях навіть краще купити нове обладнання. Усе залежить насамперед від того, яка в нас модель, як довго вона в нас і в якому стані. Якщо портативному пристрою вже виповнилося кілька років, і ми не були на 100% задоволені його роботою, то дороге встановлення нового екрана не має особливого сенсу, тому що багато інтернет-магазинів пропонують “свіжі” пристрої за дуже привабливими цінами.
Найпоширеніші причини дефектів:
- немає захисного чохла при перенесенні в сумці або рюкзаку;
- занурення у воду, а також тривалий контакт із вологим повітрям (якщо пристрій не є водонепроникним);
- падіння з більшої висоти або на тверду поверхню;
- занадто великий тиск під час транспортування;
- занадто низькі або занадто високі температури;
- контакт із піском або пилом;
- некваліфікований ремонт;
- очищення екрана агресивними засобами.
Варто зазначити, що не зайвим буде подбати про хороший захист для мобільного пристрою заздалегідь. Наприклад, високоміцне покриття у вигляді загартованого скла або потужний чохол допоможуть уникнути пошкоджень під час експлуатації планшета, тим самим зберігши пристойну частину вашого бюджету.
У тому випадку, коли неприємність вже трапилася з вашим планшетом, і його екран все таки зазнав ушкоджень, то не поспішайте звертатися в сервісний центр. Для початку можна дізнатися вартість зламаної запчастини, відвідавши кілька інтернет магазинів. Екран для iPad шукайте тут https://www.aks.ua/catalog/displei-ekran/brand/apple. На основі отриманої інформації вийде прийняти рішення, чи варто вкладатися в старий портативний пристрій, чи все ж таки настав момент, щоб зробити собі подарунок. До речі, якщо замовляти деталі і робити їх заміну своїми руками, то можна заощадити мало не 50% порівняно з вартістю ремонту в спеціалізованих центрах. У такому разі відновлення зламаного пристрою буде точно рентабельним.
На правах реклами
Автор статті: Сергій Ленкін