Eagles of Death Metal про теракти в Парижі: Вбивали, волаючи “Аллах Акбар”

news

Повідомляє korrespondent.net

У Мережі опублікована повна версія інтерв’ю з групою Eagles of Death Metal про теракти в Парижі 13 листопада. Музиканти розповідають про події, коли терористи увірвалися на виступ групи і почали стрілянину.

Соліст групи Джессі Х’юз розповідає, відразу після початку стрілянини кинувся шукати свою дівчину. Він підбіг до вхідних дверей і побачив стрілка. Він зрозумів, що люди в залі біжать за ним, тому він розвернувся і став відганяти відвідувачів концерту від дверей. “Я підбіг до запасного виходу, але не міг знайти Тьюздей (дівчина Х’юза). І тільки коли я почув її голос, зрозумів, що з нею усе гаразд, я вийшов на вулицю”, – розповідає Х’юз.

Люди на вулиці, за словами Х’юза, просто стояли і не рухалися. Учасникам групи довелося кричати: “Біжіть!”, щоб змусити людей сховатися від терористів.

Інший учасник групи розповідає, що він стояв у самому кінці залу, коли почув звуки пострілів позаду нього, після чого побачив, як люди падають на підлогу. “Я бачив, як стрілок подивився прямо на мене, прицілився і вистрілив, але промахнувся”, – говорить музикант. Куля влучила в пульт, і “клавіші розлетілися навсібіч”.

“Кров була скрізь, але терорист стояв і продовжував стріляти і стріляти. Вбивати людей і кричати “Аллах Акбар” на всю горлянку”, – розповів він.

Х’юз також зазначив, що з нетерпінням чекає продовження концертів Eagles of Death Metal, хоче приїхати в Париж і першим виступити в Bataclan, коли він відкриється знову: “Я був там, коли зала замовкла. Наші друзі прийшли подивитися на рок-н-рол і загинули. Я повернуся туди і буду жити”.

Нагадаємо, що в результаті нападу терористів на концертний зал Bataclan 13 листопада, в якому тривав концерт рок-групи Еagles of Death Metal, загинули 89 осіб. Всього в приміщенні перебувало близько 1,5 тисячі осіб.

0 Комментариев