Дзеркала для пасажирів почали з’являтись у київських таксі

news

В Києві сфотографували машину, яка обладнана дзеркалами заднього огляду для пасажирів. Про це повідомляє 24 канал.

Автомобілі з таким дзеркалам використовують в службах таксі у деяких азіатських країнах, де багато двоколісного транспорту та велосипедів. Дзеркала призначені для того, аби пасажир, виходячи з машини, не збив дверима велосипедиста або мотоцикліста.

Як такі автомобілі опиняються в Україні і чи будуть вони виконувати функцію таксі, наразі невідомо. Але сама ідея, яка дозволяє підвищити безпеку велосипедистів та інших учасників руху, може сподобатись багатьом.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*