Дитяча збірна клубу GARDA – в призах всеукраїнського чемпіонату із бразильського джиу-джитсу

news

9 травня у Львові відбувався Відкритий чемпіонат Ліги джиу-джитсу України у версії GI (в кімоно). Дитяча збірна клубу GARDA гідно представила Волинь. П’ять золотих, чотири срібних та одну бронзову медалі привезли спортсмени дитячої збірної клубу та вихованці Луцької дитячо-юнацької спортивної школи № 2.

Так, перше місце у своїх категоріях вибороли: Алан Санакоєв, Андрій Лукашук, Назар Бондаренко, Максим Заїка, Серафим Ковальчук.

Срібло у: Дениса Моісєєнка, Дмитра Торчила, Назара Копанчука та Богдана Маковського.

Бронзу виборов Михайло Назарук.

Дуже успішно себе показав також тренер і спортсмен дорослої збірної клубу GARDA Олександр Устимович, який став чемпіоном серед синіх поясів у віковій категорії 30+, а також чемпіоном у абсолютній категорії серед синіх поясів.

Загалом на Чемпіонаті взяло участь трішки більше 300 спортсменів.

 

 

«У нас зараз дуже активний сезон чемпіонатів. Через карантин дуже багато змагань перенесли на травень-червень. Наш клуб зараз у дуже активному змагальному режимі. Тільки виступили у Львові з дітьми, як уже 13-15 травня юнацька збірна буде виборювати нагороди на Чемпіонаті України з грепплінгу в Житомирі. Далі готуємося до відбіркового чемпіонату на світ із ММА, який відбуватиметься в Одесі. Маємо за ціль добре представити Волинь на національному рівні», – ділиться планами головний тренер клубу GARDA Михайло Савчук.

Тренування спортсменів та їх участь у змаганнях не була б можлива без постійної підтримки партнерів і спонсорів. Відтак, клуб GARDA дякує за допомогу і соціальну позицію компанії WEST AUTO HUB, Олексію Шмігелю та фітнес-клубу VCG.

GARDA – вчись перемагати!

0 Комментариев