Дитяча онкогематологія у Луцьку отримає кошти на ремонт та розширення

news

На ремонт та розширення приміщення відділення дитячої онкогематології КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства та дитинства» передбачили 12 мільйонів гривень з бюджету Луцької громади.

За словами міського голови Ігоря Поліщука, близько 40 % дітей нашої громади лікується саме у цьому закладі. Хворі дітки мають перебувати у максимально стерильних приміщеннях з необхідним обладнанням.

У нас є онкологічне відділення в обласній лікарні. Це підрозділ Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства, і там лікується багато діток, в тому числі й з нашої громади. У нас, як і у багатьох інших містах, є дитяча міська поліклініка, але не має дитячої міської лікарні. У зв’язку з функціонуванням перинатального центру це онкогематологічне відділення стало прохідним, а лікування дітей потребує стерильності. Воно вимагає вентиляції, збереження усіх умов, тому що в діток після проведення хімієтерапії імунітет ослаблений, і будь-яке захворювання, навіть найлегше, переноситься дуже важко та впливає на процес одужання.

Згідно з інформацією нашого обласного територіального об’єднання, відсоток діток, які виліковуються, становить 80% і більше. Це відділення онкогематології буде у приміщенні значно більшому, ніж зараз – у відділенні травматології та ортопедії. Можна буде зробити для кожної мами з дитиною окрему палату з окремим санвузлом”, – зазначив міський голова.

До того ж за його словами, у новому онкогематологічному відділенні можна буде проводити операції з пересадки кісткового мозку.

За інформацією: Луцької міської ради 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев