Двоє українців спробували ввезти в Україну крадені автівки, але прикордонники їх затримали

news

Протягом минулого тижня прикордонники запобігли вивезенню через польсько-український кордон трьох викрадених автівок, загальна вартість яких становить ораєнтовно 300 тис. злотих.

За інформацією польсьої прикордонної служби викрадені автомобілі намагалися вивезти з Польщі двоє громадян України.

На пункті пропуску в Зосіні під час перевірки 41-річного громадянина України прикордонна служба виявила, що водій вантажівки намагався виїхати з Польщі, перевозячи на евакуаторі легкові автомобілі зі США. Вартість Lincoln MKZ (2020 року випуску) оцінили в 100 тис. злотих, Subaru Forester (2020 рік випуску) – 90 тис. злотих.

Пред’явлені прикордонному контролю права власності на транспортні засоби викликали сумнів щодо законності. У справі розпочато підготовче провадження, а документи та обидва транспортні засоби вилучено для подальшого з’ясування обставин.

Наступний інцидент траився на прикордонному переході в Медиці. 32-річний громадянин України намагався вивезти з Польщі автомобіль Nissan Navara. Під час прикордонної перевірки виявилося, що транспортний засіб зареєстрований у міжнародних базах розшуку. Водія легковика допитали як свідка, а зібрану службову документацію передадуть до прокуратури.

0 Комментариев