Дванадцятирічна українка трагічно загинула у Польщі

news

У місті Скерневіце, Польща, у водах місцевого заливу сталався трагічний випадок. Дві дівчини опинилися у воді, почали  тонути і не змогли самостійно вибратися з водойми. Незважаючи на інтенсивні рятувальні заходи, одну з дівчат вдалося врятувати, але інша, громадянка України, загинула.

Трагедія сталася у віторок, 5 червня. Інформація про двох дівчат у воді надійшла до служби порятунку у Скерневіце після 18:20 години.

Громадянину України загрожує довічне ув’язнення за жорстоке вбивство землячки

Постраждалим були дві дівчинки-підлітки у віці 12 і 14 років. Дві подруги трималися за руки, перебуваючи у воді, але поступово пливли все глибше. Ймовірно, вони не володіли навичками плавання.

В певний момент молодша з дівчат зникла під водою, і свідки негайно викликали рятувальників.

Відразу після отримання сигналу, відповідні рятувальні служби виїхали на місце події, щоб врятувати дівчат, які тонули  та не могли вибратися з водойми на вулиці Конвалійова у Скерневіце.

Українець постане перед польським судом за крадіжку чужої банківської картки

Рятувальники негайно розпочали операцію з порятунку. Свідки події витягли старшу дівчинку з води. У той же час, рятувальники на човні продовжували шукати молодшу дівчинку.

Незважаючи на зусилля, коли її знайшли, дитина була без ознак життя. За попередніми даними, вона пробула під водою понад 20 хвилин. Медичний персонал, який прибув на місце події, вже не міг надати допомогу.

У Польщі затримали волинянина, який втік за кордон після скоєння вбивства

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев