Дванадцять пасажирів у легковику: українець намагався перевезти до Польщі нелегалів

news

На польсько-словацькому кордоні затримали українця, який перевозив у легковику 12 турків. Усі “пасажири” намагалися потрапити в Німеччину через Польщу .

Інцидент трапився у Хохолуві на Підгалі, повідомляє RMF. Прикордонники зупинили для перевірки автомобіль Ford S Max із польською реєстрацією, за кермом якого був українець. З’ясувалося, що крім водія у автомобілі перебували ще 12 громадян Туреччини, жоден з яких не мав дійсної візи для в’їзду та перебування в Польщі.

Як встановили прикордонники, іноземці прибули повітряним транспортом з Туреччини до Сербії, а потім пішки дісталися до Угорщини. Там вони сіли в автомобіль, яким через Словаччину доправили до Польщі, де їх затримали після перетину державного кордону через колишній прикордонний пункт у Хохолові.

Начальник прикордонної застави в Закопаному видав рішення, яким зобов’язав кожного з 12 громадян Туреччини повернутися із забороною на 3 роки в’їзду на територію Республіки Польща та інших країн Шенгенської зони.

Крім того, окружний суд у Новому Таргу виніс рішення про поміщення чоловіків до охоронюваних центрів для іноземців у Лешноволі та Перемишлі терміном на 3 місяці.

Водія транспортного засобу, громадянина України, затримано за підозрою у вчиненні злочину, що полягає в організації протизаконного перетину кордону Республіки Польща іншими особами.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев