Дублювання адрес в графіках стабілізаційних вимкнень: В чому причина?

news

Чому одна й та сама адреса дублюється в усіх часових проміжках у графіках стабілізаційних вимкнень?

Це не помилка, а специфіка побудови електричних мереж. 

Згідно нормативних документів у галузі будівництва та енергетики багатоповерхові будинки (9 поверхів та вище) мають два джерела живлення – основне та резервне, що можуть живити навіть різні під‘їзди одного будинку чи окремо ліфти.

В залежності від схеми енергозабезпечення основне та резервне джерело живлення (різні лінії) можуть вимикатись у різні години. Тоді будинок, що заживлений від них потрапляє одразу у декілька часових проміжків на відключення.

Однак, це не означає, що він буде знеструмлений цілодобово.

Сьогодні «Волиньобленерго» у графіках намагається максимально дотримуватись періодичності вимкнень 4 год через 4 год, що дозволяє балансувати у межах доведених лімітів без тривалого знеструмлення споживачів.

Через таку особливість вимог до побудови мереж, «Волиньобленерго» налагоджує співпрацю із кожним ОСББ та ЖЕКом для якнайшвидшого урахування у графіках стабілізаційних вимкнень специфіки внутрішньобудинкової мережі і живлення вашого будинку та під‘їздів.  

Працівники «Волиньобленерго» роблять усе можливе і навіть більше, щоб відключення електроенергії були більш прогнозованими та меншої тривалості. 

Волинь це наш дім – нам не всеодно.

Все буде Україна!

За інформацією: ПрАТ “Волиньобленерго” 

0 Комментариев