Другокласник з Луцька, у якого ДЦП, отримав подарунок від Всеукраїнського благодійного фонду

news

Всеукраїнський благодійний фонд «Сучасна Україна» та Представниця Уповноваженого з прав дітей, сім’ї, молоді та спорту у Волинській області Олені Вихор подарували другокласнику з Луцька з планшет для навчання.

Передати подарунок –  планшет Lenovo Tab M10 для навчання – другокласнику приїхав з Києва особисто президент благодійного фонду, волинянин Володимир Гавриш.

Повідомляє пресслужба Всеукраїнського благодійного фонду «Сучасна Україна»

Позитивний та щирий хлопчик Данилко Шава разом з мамою живе в Луцьку. Хлопчик народився з церебральним паралічем другого ступеню та епілепсією, тож потребує постійної допомоги і догляду. Попри його непростий діагноз пані Оксана виховує сина самостійно.

Як розповіла мали хлопчика, через інвалідність і тривалі повітряні тривоги нині йому складно відвідувати навчальний заклад. Тож аби не лишати Даню можливості спілкуватись з однолітками та пізнавати світ, вона нещодавно звернулась із проханням допомогти йому навчальним планшетом. До слова, минулого року лучани збирали кошти Данилкові на операцію, завдяки чому хлопчик зараз має змогу ходити, що суттєво покращило якість його життя.

Безмежно радий зустрічі з Данилком та його мамою і особливо вдячний за це знайомство нашому доброму другу, волинянці – Представниці Уповноваженого з прав дітей, сім’ї, молоді та спорту Олена Вихор. Окреме спасибі команді Благодійного фонду “Сучасна Україна” на Волині та всім амбасадорам соціального проєкту For Kids UA, одним із ключових напрямків якого є забезпечення засобами для онлайн-навчання постраждалих від війни дітей. 

Саме в рамках нього вдалося придбати цей гаджет. Позапланово, але точно життєво необхідно. Бо світ здатне врятувати лише добро і кожному з нас під силу робити його більше,

– зазначив під час зустрічі Володимир Гавриш.

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев