Друг Путіна публічно підтримав цілісність України

news

Греція підтримує територіальну цілісність України у визнаних міжнародним співтовариством межах.

Про це заявив під час виступу на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку 1 жовтня прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Укрінформ.

“Стосовно України: ми підтримуємо її безпеку, суверенітет і територіальну цілісність в межах міжнародно визнаних кордонів”, – сказав Ципрас.

Він висловив вдячність країнам “нормандської четвірки” за їхні зусилля у вирішенні конфлікту і ОБСЄ – за її примирливу роль “з метою уникнення повторення зачарованого кола мілітаризації”.

Ципрас закликав усіх підписантів Мінських угод виконати взяті на себе зобов’язання.

Глава грецького уряду заявив про активну підтримку його країною мирного процесу і в інших регіонах. Зокрема, Греція вітає створення держави Палестина зі столицею в Східному Єрусалимі.

Афіни, за словами Ципраса, активізували свої зусилля щодо врегулювання суперечок на Балканах, у тому числі й щодо Македонії. Внесені Грецією пропозиції, сподівається її прем’єр, сприятимуть зміцненню заходів довіри.

Чималу частину свого виступу грецький лідер присвятив кіпрській проблематиці, заявивши про готовність шукати шляхи нормалізації відносин з Туреччиною.

0 Комментариев