Допоможіть впізнати хуліганів: у Луцьку хлопці пошкодили пасхальні декорації на Театральному майдані

news

На Театральному майдані Луцька невідомі особи завдали шкоди пасхальним декораціям, а також пошкодили одну з камер відеоспостереження на зупинці громадського транспорту.

Зараз муніципальна служба розшукує винних.

За інформацією диспетчера відділу «Центр безпеки міста Луцьк» департаменту муніципальної варти, 27 квітня о 04:10 на камерах відеоспостереження, що розташовані на Театральному майдані, було зафіксовано групу молодих чоловіків, які зламали пасхальні декорації, встановлені на площі, завдавши їм шкоду. Пізніше один з молодиків пошкодив камеру відеоспостереження на одній з зупинок громадського транспорту.

На відповідність закону та відшкодування завданих збитків місту, диспетчер направив лист та передав відеоматеріали правоохоронним органам для встановлення осіб, їх притягнення до відповідальності та компенсації завданих збитків.

Звертаємося до усіх небайдужих мешканців, в тому числі батьків даних молодиків, допомогти впізнати вандалів та повідомити департамент муніципальної варти за телефонами гарячої лінії «Група швидкого реагування»:
– 067 0000 679
– 066 102 1 102

Джерело: Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На Волинь завітав Денис Шмигаль: чому приїжджав прем’єр-міністр?

В Україні планують оновити систему надання соціальних послуг та запустити електронний Соцпорталом

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев