Додому з полону повернувся волинський боєць Сергій Дмитрук

news

Сьогодні до Луцька повернувся звільнений з полону Сергій Дмитрук — боєць 1-го батальйону територіальної оборони “Волинь”. Він був звільнений з полону разом з ще кількома військовослужбовцями минулого тижня. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Привітати Сергія Дмитрука з поверненням додому на в’їзді до Луцька зібралися міський голова Микола Романюк, секретар міської ради Юлія Вусенко, радник голови Волинської облдержадміністрації Борис Кондратюк, рідні, друзі, колишні колеги, небайдужі лучани.

Наш Герой вийшов разом з дружиною Євою з автомобіля щасливий та усміхнений, адже після більш ніж річного перебування у полоні, нарешті повернувся додому. Сергій з нетерпінням очікує зустрічі з батьками, хоче побачити двох своїх синів. Він радий, що вдалося повернутися здоровим і живим до своїх близьких. Розповів, що був мобілізований на військову службу у травні 2014 року. 20 листопада того ж року біля Дебальцевого потрапив до полону. Він розповів, що умови утримання були різні. “Я жив єдиною надією — повернутися додому, до рідних”, — говорив він. Нині Сергій Дмитрук щасливий бути на свободі.

Дружина Сергія Єва розповіла, що вона з синами дуже очікувала на його повернення додому. Після потрапляння його в полон була різна інформація, але вона вірила, що її чоловік живий і незабаром приїде до них.

Міський голова Микола Романюк та секретар міської ради Юлія Вусенко подякували Сергію Дмитруку за героїзм та відвагу, вітаючи його з поверненням на рідну волинську землю до батьків, дітей, дружини. Також вони побажали хлопцю міцного здоров’я, щастя та усім нам, щоб щвидше настав мир.

0 Комментариев