До завершення фінансового року  варто розрахуватися з бюджетом, – Головне управління ДПС у Волинській області

news

На Волині власникам землі та нерухомості рекомендують до завершення фінансового року перерахувати майнові податки до місцевих бюджетів. Нині у переліку боржників – найчастіше фізичні особи, тобто громадяни, котрі  своєчасно не сплатили плату за землю і податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Про це на брифінгу для місцевих ЗМІ повідомила начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Волинській області Руслана Дейнега.

«Податківці станом на 01.12.2021 року сформували і надіслали  фізичним особам понад 318 тисяч податкових повідомлень-рішень про нараховані 62 мільйони гривень плати за землю. Власникам нерухомості сформовано і надіслано майже 42 тисячі податкових повідомлень-рішень про нараховані 55,3 мільйона гривень податку на нерухомість», – розповіла Руслана Дейнега.

Посадовець зазначила, що загалом на Волині – понад 318 тисяч власників, котрим нараховано майнові податки.

«Волиняни, котрі не сплатили майнові податки вчасно, вже перебувають у статусі боржників бюджету. Таких фізичних осіб  в області нині – в межах 50 тисяч. Щоб не вступати у новий рік з боргами, на які нараховується пеня і штрафні санкції, рекомендуємо перерахувати на зазначені в отриманих повідомленнях-рішеннях реквізити визначену суму податків», – наголосила  начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Волинській області Руслана Дейнега.

Нагадаємо, що звірку щодо розрахунків з бюджетом можна провести через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час не тільки переглядати нараховані платежі, але й сплатити їх до бюджету.

0 Комментариев