До уваги волинян: які переваги дає електронний цифровий підпис

news

Наявність електронного цифрового підпису – це переваги в обслуговуванні. Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Електронний цифровий підпис платники податків, фізичні та юридичні особи, можуть отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, – повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

Ключі електронного цифрового підпису, видані Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України, дають змогу:

– уникнути черг в Центрах обслуговування платників податків при поданні звітності.

– звітувати не лише до податкового органу, а й до інших контролюючих органів на території України (зокрема органів державної статистики та Пенсійного фонду України).

– отримувати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису.

– використовувати отримані ключі для роботи в «Електроному кабінеті платника податків» який працює дистанційно у режимі реального часу, та дає можливість звітувати до податкового органу, проводити звіряння своїх розрахунків з бюджетом та отримувати Акт про проведення звіряння, не витрачаючи час на відвідування органів ДФС.

– використовувати інші електронні сервіси ДФС України.

Довідково: електронний цифровий підпис платники податків, фізичні та юридичні особи, можуть отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, що знаходяться за адресами: м. Луцьк, Київський майдан, 4, каб.30 та м. Ковель, вул. Чубинського,1.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев