До українсько-польського кордону з Волинню побудують нові під’їзні дороги

news

Польська сторона планує збудувати нові дороги до пунктів пропуску на кордоні з Україною. Нові автошляхи з’являться в рамках будівництва швидкісної автомагістралі S12 від Хелма до українського кордону

Люблінський Воєвода Лех Шправка та в.о Генеральний директор Національних доріг і автомагістралей Томаш Жуховський підписали угоду про будівництво під’їзних шляхів до автомобільного переходу в Дорогуську. Про це інформує польське видання auto-swiat.pl

Згідно з умовою підписаної угоди заплановано проектування та будівництво доріг для обслуговування існуючого автомобільного переходу на кордоні з Україною в Дорогуську.

У рамках цієї інвестиції також буде побудована під’їзна дорога до запланованого автомобільного терміналу в Окопах на ділянці приблизно 2,5 км від Окопів у напрямку кордону з обох боків дороги.

Згідно очікувань та прогнозів будівництво обох ділянок відбуватиметься у 2024-2027 роках.

За даними Генеральна дирекція національних доріг і автострад Польщі, швидкісна дорога S12 між Пясками та прикордонним переходом у Дорогуську становитиме приблизно 75 км. Вона не буде побудована на основі існуючої дороги, проте повністю пролягатиме по новій колії, яка перетинатиме сільськогосподарські території,  уникатиме міських територій та цінних природних територій.

Траса, яка буде побудована, буде із розділеними напрямками руху по дві смуги в кожному напрямку. У рамках проєкту також будуть побудовані дороги для обслуговування місцевого транспорту.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев