До складу Громадської ради при ГУ ДПС у Волинській області увійшли 26 представників громадських інституцій

news

У новому складі Громадської ради при ГУ ДПС у Волинській області, установчі збори якої відбулися 3 лютого 2022 року, – лідери громадських об’єднань та організацій роботодавців, профспілок, благодійних фондів, відомі активісти та журналісти.

Вітаючи учасників заходу, заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк наголосив на важливості ефективної комунікації податкової служби з лідерами громадської думки.

«Саме в питанні роз’яснення норм чинного законодавства, яке змінюється дуже динамічно, співпраця з громадським сектором має особливе значення. Кожен платник податків потребує своєчасної та достовірної інформації про зміни та нововведення у податковій сфері не лише від ДПС, а й авторитетних громадських інституцій. Окрім того, наше спілкування з громадськістю у форматі конструктивного діалогу дозволяє покращити якість обслуговування платників, оскільки зауваження і пропозиції ми завжди аналізуємо та враховуємо в роботі», – зазначив Сергій Кондратюк.

Відтак після заслуховування звіту Ініціативної групи з підготовки установчих зборів  відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами), учасники установчих зборів одноголосно затвердили склад Громадської ради при ГУ ДПС у Волинській області  без рейтингового голосування, оскільки кількість кандидатів  до складу громадської ради не перевищувала 35 осіб.

Потому Громадська рада при Головному управлінні ДПС у Волинській області ухвалила рішення провести перше засідання одразу по завершенню установчих зборів.

0 Комментариев