До швидкісного інтернету від Укртелекому приєднано ще 91 медичний заклад.

news

 Оптичний інтернет для лікарень – нові можливості для медпрацівників та пацієнтів

 Телекомоператор Укртелеком продовжує реалізовувати проєкти з розвитку мультисервісної волоконно-оптичної мережі в містах та селах України. Нова мережа оператора забезпечує умови для створення спроможних громад, де всі користувачі мають доступ до сучасних телекомпослуг «як у великому місті». До таких послуг підключаються бізнес-об’єкти та важливі об’єкти соціальної інфраструктури, зокрема заклади охорони здоров’я.

Відтак, за підсумками діяльності протягом перших трьох місяців 2021 року до оптичної мережі Укртелекому було приєднано 91 медичний заклад (лікарні, шпиталі, ФАПи тощо) у Одеській, Запорізькій, Львівській, Донецькій, Харківській та інших областях. Станом на квітень загальна кількість медичних закладів, які користуються сучасним доступом до мережі оптичного інтернету від Укртелекому, сягає понад 780 по всій країні.

Підключені до оптичної мережі медичні заклади можуть ефективно використовувати засоби електронної системи охорони здоров’я, що забезпечує обмін медичною інформацією та реалізацію програми медичних гарантій населення.

Нагадаємо, за підсумками минулого року Укртелеком розбудував в Україні 10 тис км волоконно-оптичних ліній зв’язку.

0 Комментариев