До проходження військово-лікарських комісій залучатимуть цивільні заклади охорони здоров’я

news

МОЗ: Уряд удосконалив роботу військово-лікарських комісій

Для більш швидкого і зручного проходження військово-лікарської експертизи ухвалені законодавчі зміни, які передбачають удосконалення питань оформлення документів та лікування військовослужбовців під час дії воєнного стану, а також документообіг між військовими частинами та закладами охорони здоров’я. Окрім цього, врегульовується можливість розширення мережі військово-лікарських комісій (далі — ВЛК) шляхом залучення цивільних закладів охорони здоровʼя.

Читайте також Що буде з лікарнями, які не потраплять у спроможну мережу? Ляшко прокоментував ситуацію

«Це лише перші кроки. Залишається низка процесів, які поступово буде врегульовано: це і надмірна бюрократизація, і розширення пропускної спроможності та цифровізація процесів ВЛК тощо», — зазначає заступник Міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Принцип, коли довідки «ходять» за військовим, а не навпаки, є пріоритетним у розробці та впровадженні змін роботи військово-лікарських комісій.

Читайте також Доєднатися до бригади “Азов” можна через рекрутингові центри в Дніпрі та Одесі 

Так, уже розроблені рекомендації щодо організації роботи ВЛК та обслуговування відвідувачів, проводиться пілотування процесів електронного документообігу між військовими частинами й територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, військовими закладами охорони здоров’я, розгорнуто в тестовому режимі електронну чергу в окремих гарнізонних ВЛК, триває забезпечення комп’ютерною технікою військових закладів тощо.

За інформацією: Кабінету міністрів України 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев