До популяризації одноразового добровільного декларування долучається громадськість Волині

news

Волинські податківці використовують максимум інформаційних ресурсів задля активного інформування громадян щодо одноразового добровільного декларування. На прохання ГУ ДПС у Волинській області низка громадських інституцій Волині розмістила на своїх сайтах та сторінках у соціальних мережах тематичну відеопродукцію та інформаційні повідомлення про норми одноразового добровільного декларування.

Про це в ході брифінгу представників місцевих ЗМІ поінформувала завідувач сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області Олена Нікотіна.

«Зважаючи на авторитет лідерів громадських організацій ми звернулися до наших багаторічних партнерів – громадських інституцій, котрі входять до складу Громадської ради при ГУ ДПС в області, з проханням  теж популяризувати положення пропонованої податкової амністії. Така співпраця допоможе громадянам краще зорієнтуватися та визначитися щодо одноразового добровільного декларування активів», – акцентувала увагу журналістів Олена Нікотіна.

Водночас посадовець наголосила, що одноразова добровільна декларація подається виключно декларантом в електронному вигляді.

Нагадаємо, що громадяни, котрі в минулі податкові періоди придбали нерухомість, землю чи інші активи за кошти, з яких не сплачено податки, саме зараз  можуть скористатися правом на податкову амністію.

Зокрема, до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.

 

0 Комментариев