До місцевих бюджетів на Волині сплачено понад 3,8 мільярда гривень податків

news

Упродовж січня-серпня 2021 року місцеві громади Волині отримали в розпорядження 3 мільярди 827 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Таким чином, громади у звітному періоді залучили на понад 731 мільйон гривень податків  більше проти аналогічного періоду торік.

Стабільний ріст податкових надходжень до місцевих бюджетів, а це плюс 24,6 відсотка до минулорічних показників,  переконує в ефективності заходів волинських податківців у питанні мобілізації платежів до бюджету, – наголошують у ГУ ДПС у Волинській області.

«Податкова служба налагодила результативний діалог з керівниками громад. Наші спільні зусилля і співпраця в питанні легалізації трудових відносин, реалізації підакцизної продукції та сплати майнових податків – основа для повної сплати податкових платежів, що є бюджетоутворюючими для територіальних громад», – наголошує начальник ГУ ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас у податковій службі Волині нагадують, що саме зараз триває період, коли громадяни перераховують до місцевих бюджетів майнові податки. Тож  у Головному правлінні ДПС у Волинській області звертаються до лідерів територіальних громад з проханням максимального залучення до сплати майнових податків власників землі і нерухомості.

Довідково: до 1 липня завершено процес формування податкових повідомлень-рішень про нараховані громадянам майнові податки. Кожен власник нерухомості чи землі має право провести звірку  щодо належного майна, яке підлягає оподаткуванню. Враховуючи карантинні обмеження, звірку краще провести в телефонному режимі.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев