До Луцька з’їхалися найкращі медсестри з усієї України

news

До обласного центру Волині з’їхалися найкращі медсестри з усієї України, аби взяти участь у щорічному конкурсі професійної майстерності «Ескулап-професіонал».

Про це повідомляє «Волинська правда».

 

Зокрема, урочисте відкриття IX Всеукраїнського конкурсу відбулося у стінах Палацу культури міста Луцька.
Варто зазначити, що минулого року захід проводився на Черкащині. Саме тоді найкращою медсестрою України було визнано медичну сестру Любешівської центральної районної лікарні Надію Павлючик. Оскільки традиційно конкурс відбувається на батьківщині того, хто переміг востаннє, тож цьогоріч всеукраїнські медичні змагання відбуваються у Луцьку.
Передусім, присутні на урочистостях виконали Гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих медиків та поклали квіти до пам’ятника загиблим під час Революції Гідності.
Потому із вітальним словом виступили представники духовенства. Зокрема, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл зазначив, що медичні сестри є тими людьми, які своєю працею та любов’ю рятують хворих.
«Ми хочемо висловити вам слова вдячності за ту працю, яку ви виконуєте в повсякденному житті. Це не робота, це не професія, медсестра – це покликання. Господь дарує вам найбільші чесноти, це терпіння і велику любов до того, що ви робите», – наголосив Митрополит.
До слова також приєдналася заступник голови Волинської ОДА Світлана Мишковець. Посадовець зазначила, що нині в країні доволі важкі часи, тому й нелегко зараз працюється медичним сестрам. Однак вони показують неймовірну майстерність та щире серце.
«Вони поєднання знань медичних, людської доброти та професійності. Сьогодні безперечно хочеться побажати перемог, але в незалежності від того, хто буде на першому місці, головне – ваше сьогоднішнє свято…Вперед до перемог і любові до ближнього свого», – наголосила Мишковець.
Із вітаннями виступив Луцький міський голова Микола Романюк. Він щиро подякував медикам за те, що вони завітали до Луцька й побажав їм здобути більше нового досвіду, знайомств та успіхів.
Варто додати, що до Луцька прибули гості із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей, міста Києва та міста-побратима Луцька – Волновахи.
Водночас, на медичних сестер чекає тестування, яке складається зі 100 питань із медсестринства у різних галузях медицини. Втім, приїзд медсестер на Волинь уже можна вважати досягненнями юнок, оскільки усі вони є переможцями обласних конкурсів.

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев