До Луцька приїздив володар чорного поясу, віце-чемпіон світу із бразильського джиу-джитсу (БДД) Роман Непота із семінаром «Больові і задушливі у деталях»

news

Близько 80 дорослих і дітей з Луцька та інших міст України відвідало тренінг володара чорного поясу, віце-чемпіона світу із бразильського джиу-джитсу (БДД) Романа Непота під назвою«Больові і задушливі у деталях».

Роман – спортсмен і тренер кропивницького спортивного клубу «Борець», віце-чемпіон світу із бразильського джиу-джитсу у лізі ACB, чемпіон Європи світової ліги бразильського джиу-джитсу IBJJF, багаторазовий переможець міжнародних турнірів IBJJF, чемпіон гран-прі ліги TMC.

За два дні перебування на Волині він поділився тонкощами борцівських технік у розділі самбішен. Багато учасників семінару отримали дуже корисні знання щодо деталей виходу на больові і задушливі прийоми у боротьбі, як в кімоно, так і без.

Важливо, що спортсмен приділив багато часу й спортивній психології. Наприкінці кожного тренування йому задавали багато запитань про страх перед поєдинком, спортивне харчування, режим тренувального процесу тощо.

«Ми надзвичайно задоволені результатом семінару. Роман Непота показав вищий клас та вразив усіх своєю відкритістю ділитися досвідом і знаннями. Клуб GARDA планує регулярно запрошувати до Луцька топових борців країни, адже ми уже багато років розвиваємо бразильське джиу-джитсу на Волині і попереду в нас ще багато планів», – ділиться головний тренер клубу GARDA Михайло Савчук.

Тож, стежте за оновленнями сторінок клубу в соціальних мережах, а ще краще приєднуйтесь до нашої команди.

GARDA – ставай сильнішим!

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев