До Луцька приїхали інвестори з 20 країн світу

news

У Луцьку проходить «Modern retail forum», де зібралися представники 20-ти країн, майже шість десятків компаній, понад 250 учасників.

Про це повідомляють у відділі інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

 

Триватиме рітейл-захід упродовж двох днів, 10 та 11 вересня 2015 року. Організатори наголошують: під час форуму учасники матимуть можливість не лише почути спікерів зі світовим ім’ям, а й поспілкуватися та обмінятися досвідом та ідеями, позаяк позиціонують конференцію як інтелектуальну площадку для обміну ідеями.

“Це – свідчення того, що Україна, попри складний етап у історичному розвитку держави, цікава для інвесторів. Вони відгукуються на запрошення, обговорюють моменти співпраці, а відтак відбувається розвиток бізнесу та інфраструктури. Це ще один прояв довіри до держави, інтенсивного входження до європейської спільноти”, – зауважив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

“Луцьк – не просто ворота в Європу, а одне з міст, де об’єднуються зусилля транскордонного співробітництва. Сьогодні дуже важливо говорити про перспективи, важливо показувати світовій спільноті як живе Україна й наскільки ми готові до співпраці з іноземними партнерами”, – наголосив він.

0 Комментариев