До Дня Збройних Сил України “Укрпошта” випустить набір «Зброя Перемоги»

news

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, який відзначають 6 грудня, “Укрпошта” випустить набір «Зброя Перемоги».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Генерального штабу ЗС України.

“Укрпошта” повідомила про вихід нових поштових марок – «Зброя Перемоги», щоб подякувати ЗСУ за їхню стійкість, міць та відвагу. Випуск – благодійний: частина зібраних коштів буде спрямована на допомогу Збройним Силам України.

З перших днів повномасштабної війни Збройні Сили України застосовують на полі бою зброю як вітчизняного, так і закордонного виробництва, яка в руках українських воїнів щодня наближає Україну до Перемоги,

– йдеться у дописі.

Марковий аркуш «Зброя Перемоги» складатиметься з 6 поштових марок зі зразками військового вітчизняного та закордонного озброєння:

  • «Вільха» – реактивна система залпового вогню, призначена для ураження на дальніх відстанях броньованої, легкоброньованої та неброньованої техніки (Україна).
  • «Нептун» – протикорабельний ракетний комплекс наземного базування з протикорабельними крилатими ракетами, призначений для ураження бойових кораблів (Україна).
  • «Стугна-П» – переносний протитанковий ракетний комплекс, призначений для ураження рухомих та нерухомих броньованих цілей (Україна).
  • «Байрактар ТБ2» – безпілотний літальний апарат з великою тривалістю польоту (Туреччина).
  • FGM-148 «Джавелін» – переносний протитанковий ракетний комплекс, призначений для ураження бронетехніки, укріплень на землі, а також деяких літальних об’єктів (США).

Тираж маркового аркуша – 200 000 примірників.

Вартість маркового аркуша – 90 грн, з яких 18 грн – благодійний внесок.

Номінал кожної марки – U (12 грн), відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа вагою до 50 г у межах України.

Придбати поштовий випуск «Зброя Перемоги» можна буде з 6 грудня, Дня Збройний сил України, у міських відділеннях Укрпошта по всій країні та онлайн-магазині компанії.

На продаж конверта «Перший день» у відділеннях будуть діяти обмеження – не більше двох на одне замовлення. Онлайн можна буде замовити до 50 маркових аркушів, 50 художніх конвертів та 50 листівок.

З 1 грудня відкрите передзамовлення на набір «Зброя перемоги», який можна придбати перейшовши за посиланням.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев