До бюджетів громад Волині надійшло 245 мільйонів гривень плати за землю

news

На Волині до місцевих бюджетів упродовж першого півріччя 2021 року надійшло  244,8 мільйона гривень плати за землю. Це на 29,5 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.  

За цей час юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів 220,5 мільйона гривень плати за землю, а фізичні особи – 24,3 мільйона гривень земельного податку. Позитивна динаміка надходжень з плати за землю стабільно утримується з початку року.

«Зараз особливо важливо, щоб кожен громадянин, котрий має у власності чи користуванні землю, перерахував до бюджету визначену ДПС суму земельного податку. Податкові повідомлення – рішення надіслано або вручено громадянам до 1 липня згідно   передбаченої законом процедури. Сплачений земельний податок зараховується до бюджету громади, де й знаходиться земельна ділянка. Тож лідерам громад варто активно інформувати мешканців про обов’язковість цього платежу», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що фахівці ДПС та керівники місцевого самоврядування налагодили ефективний процес обміну інформацією щодо потенційних джерел залучення податкових надходжень.

«Лише за умови відповідальної позиції кожного платника податків громада матиме стабільні бюджетні надходження, зможе самостійно планувати та фінансувати видатки і розвиватиcя. Тож просимо мешканців громад своєчасно виконати свій конституційний обов’язок. Фінансова спроможність громад залежить від сумління кожного  платника податків», – підсумувала Світлана Савчук.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують, що кожен власник земельної ділянки може провести звірку щодо нарахованого земельного податку  в Центрі обслуговування платників.

Враховуючи обмежувальні заходи через пандемію COVID-19, звірку краще провести у телефонному режимі.

Отримавши ключ електронного цифрового підпису, можна зареєструватися в Електронному кабінеті та в режимі онлайн дізнаватися про нараховані Вам податкові платежі, – рекомендують у ГУ ДПС у Волинській області.

 

Сектор інформаційної взаємодії ГУДПС у Волинській області

0 Комментариев