Для розлучення з чоловіком поляком подавати на розірвання шлюбу потрібно в Польщі чи в Україні?

news

Шлюб з іноземцем, напевно має свої переваги. 

Але точно має один недолік, розірвати його дещо складніше ніж з українцем, в крайньому випадку трішки довше доведеться чекати розлучення. 

Як розлучитися з чоловіком поляком та в якій країні подавати документи на розірвання шлюбу? Про це поговоримо в нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”.

Запитання клієнта:

Я вийшла заміж за громадянина Польщі. Жили разом три роки. У нас є дитина. Життя не склалося і зараз я повернулася до батьків. Хочу розлучитися, чоловік категорично проти. Він сказав, що якщо я подам в польський суд і він буде проти – нас не розлучать. Це правда? І що мені робити?

Відповідь юриста:

Якщо ви з дитиною проживаєте в Україні подавати позов про розірвання шлюбу до польського суду немає потреби – це лише не потрібна витрата часу та грошей. Можна звернутися до суду в Україні за місцем вашої реєстрації (проживання) і якщо вірно підготувати документи, вас розлучать. Якщо чоловік буде проти, або не буде з’являтися на судові засідання – справа дещо затягнеться у часі, але в будь-якому випадку суд розірве ваш шлюб.

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

0 Комментариев