Для мешканців Луцька створять креативний вільний простір

news

Вже незабаром розпочне свою повноцінну діяльність Центр волонтерської співпраці та розвитку у місті Луцьку.

Про це йшлося під час тематичної прес-конференції представників центру, повідомляє Волинська правда.

Як розповіла керівник відділу проектів ВОГО “Фундація розвитку громади” Олена Ярощук, діяльність цієї організації в рамках проекту “Створення Центру волонтерської співпраці та розвитку у місті Луцьку” розпочалася у серпні цього року. “Головними завданнями цієї роботи було навчити молодь основам волонтерської діяльності, побудови та реалізації волонтерських проектів  та програм”, – проінформувала вона. Зокрема, 5 – 11 листопада, в рамках проекту було проведено 5 навчальних тренінгів для 25 осіб.

Учасниками тренінгу було створено 5 волонтерських ініціатив, які будуть реалізовані у найближчому майбутньому. Це – розширення проекту “Мовне волонтерство” з Луцька на усю Волинську область, акція зі збору макулатури “З чистого листа”, акція “Подаруй дитині радість”. Доволі цікавими є проекти “Листи надії”, та створення креативного вільного простору “Третє місце”.

Створення креативного вільного простору “Третє місце” передбачає утворення у Луцьку коворкінг-центру для мешканців міста Луцька. Тут буде можливо проводити прес-конференції, форуми, працювати і просто спілкуватись. При цьому вартість послуг оренди приміщення не встановлена, кожен відвідувач визначить її самостійно – фактично вноситимуться добровільні пожертви. “Кошти підуть на допомогу важкохворим дітям, на потреби волинським бійцям у зоні АТО”, – пояснила керівник відділу проектів ВОГО “Фундація розвитку громади” Олена Ярощук.

Проект “Листи надії” буде приурочений до Всесвітнього дня прав людини 10 грудня. Цього дня волонтери планують написати листи на захист прав людей, які потерпають від репресій у різних країнах світу. Листи, власне, і будуть спрямовані урядам цих країн. Так, зокрема, до уряду Росії буде спрямований лист із вимогою справедливості по відношенню до політв`язнів О. Сенцова, О. Кольченка та Г. Афанасьєва, перед урядом Узбекистану планують заступитись за журналіста Мухаммада Бекжанова, а перед урядом Сальвадору – за ув`язнену громадянку цієї латиноамериканської країни Теодори дель Кармен Веласкес, яку через народження мертвої дитини звинуватили в умисному вбивстві.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев