Для луцьких волонтерів готують “спеціальні” місця?

news

У Луцьку пропонують визначити спеціальні місця для здійснення благодійної діяльності. 

Про це повідомляє Вголос.

Відповідну петицію до місцевої влади запропонував активіст Сергій Абрам, повідомляє власкор «Вголосу».

Сергій Абрам заявив, що нині у місті існує проблема із діяльністю «благодійних фондів», недобросовісних громадських організацій та приватних осіб, котрі збирають кошти у скриньки на вулицях міста.

«Під час перевірки документів неодноразово були ситуації що людям, котрим збирали кошти, не були повідомлені про це, або ж вони просто не отримували ці кошти від таких «благодійників». Також дані «волонтери» – збирачі зі скриньками, доставляються небайдужими активістами до міськвідділу міста, через ряд фактів, котрі свідчать про те, що даний фонд веде шахрайську діяльність», – зазначив він.

Активіст стверджує, що у Луцьку є громадські та волонтерські організації, які своєю діяльністю зарекомендували себе, як прозорі та чесні, але випадки з недобросовісними організаціями та псевдоволонтерами «кидають на них тінь», а правоохоронці не мають достатніх підстав задля припинення діяльності шахрайських «фондів».

Тому Сергій Абрам пропонує виконавчому комітету міськради прийняти вішення «Про визначення місць для здійснення благодійної та волонтерської діяльності в місті Луцьк», у якому визначити критерії для надання дозволу на збір коштів та чітко визначити місця для відведення цієї діяльності.

Він пропонує збирати кошти на Театральному майдані, зупинці «Там-Там» у сторону проспекту Перемоги та Київському майдані. Натомість активіст додає, що збір коштів у транспорті, торгівельних закладах, на залізничному та автобусних вокзалах і станціях потрібно взагалі заборонити.

Наразі петиція активіста набрала 34 підписи.

0 Комментариев