Для чого волинські студенти робили “селфі” з бюлетенями у кабінках?

news

На Волині експерти кажуть про те, що місцеві вибори фактично відбулися вдало, втім наголошують, що особливо подивувала молодь, у котру закладено “зерна корупції”.

Про це йшлося під час прес-конференції за результатами виборчого процесу і дня виборів на Волині, повідомляє Волинська правда.

 

Зокрема, координатор Комітету виборців України Юрій Кресак повідомив, що місцеві вибори можна вважати такими, що відбулися, тож тепер хтось може святкувати перемогу, а хтось “святкуватиме” неминучу поразку. Втім, Юрій Кресак таки відмітив, що в області відбувалися й певні порушення у виборчому процесі. Це, зокрема, проблеми із бюлетенями на деяких дільницях області, підкуп виборців та використання чорного піару проти окремих кандидатів.
Водночас, координатор КВУ на Волині заявляє про те, що українці поки не готові до прозорого та демократичного шляху проведення виборів, оскільки чимало виборців таки піддаються на спроби їх підкупу і фактично продаються за “гречку”.
Так, Юрій Кресак зауважує, що особливо у цьому плані подивувала молодь, котра готова продати свій голос на виборах за 600-800 гривень. Відтак, на Волині були зафіксовані факти, коли студенти фотографували бюлетені у кабінках, що вважається злочином, а згодом пояснювали це тим, що робили “селфі”.
“На жаль, доводиться констатувати факт, що на Волині не відбулося боротьби ідей під час виборів до місцевих рад і не можна випускати з уваги роботу з молоддю. Так, фіксували факти, де молоді люди, студенти ходили до дільниць і фотографували бюлетені. У молоді закладені зерна корупції. Продати свій голос — це та річ, яка перекреслює майбутнє цих студентів. І такі злочини важко фіксувати, бо вони потім пояснюють, що робили “селфі”, – зазначає Кресак.
0 Комментариев