Для більше сотні кримських депутатів оголосили підозру в державній зраді

news

Прокуратура повідомила про підозру в державній зраді 78 депутатам Верховної Ради АР Крим і 58 депутатам Севастопольської міської ради, які сприяли проведенню незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Про це повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

В межах вказаних кримінальних проваджень слідством надається оцінка діям депутатів, які призвели до проведення незаконного референдуму на території півострова.

Встановлено, що у приміщенні Верховної Ради АР Крим 6 березня 2014 року в порушення діючого законодавства України, депутатами Верховної Ради АР Крим прийнято незаконну постанову «Про проведення загальнокримського референдуму» з визначенням дати такого волевиявлення.

Відповідно до зазначеної постанови 16 березня 2014 року було проведено незаконний референдум, результатом якого стала тимчасова окупація території АР Крим і міста Севастополя, а також їх входження до складу Російської Федерації на правах суб’єкта федерації.

Прокуратурою Автономної Республіки Крим повідомлено про підозру за державну зраду 78 колишнім депутатам Верховної Ради АР Крим та 58 депутатам Севастопольської міської ради.

До суду передано обвинувальні акти стосовно 16 осіб, а також у 17 кримінальних провадженнях отримано дозвіл суду на проведення спеціального досудового розслідування.

Найближчим часом обвинувальні акти у вказаних кримінальних провадженнях будуть скеровані до суду.

Одночасно, слідчими встановлюється повне коло осіб, причетних до фактичного проведення так званого «референдуму» на півострові, що у свою чергу призвело до його тимчасової окупації.

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев