Діти-переселенці з Луганщини отримають різдвяні подарунки від британських волонтерів

news

Дві сотні дітей-переселенців з Луганщини отримають різдвяні подарунки

Діткам, які виїхали з окупованого Щастя Луганської області та знайшли прихисток по всій Україні, відправили різдвяні подарунки. 

Майже два місяці тому працівники військово-цивільної адміністрації міста Щастя, які зараз знаходяться в Луцьку, розпочали збирати інформацію про маленьких мешканців своєї громади. Зокрема, їхні листи Святому Миколаю та нові адреси проживання.

Далі листи-побажання через Луцьку РВА та Волинську ОВА передали британському благодійному фонду Tippy Toes Beby Bank. Англійці зібрали бокси для кожної дитини. За словами очільника військово-цивільної адміністрації Щастя Сергія Пращура, благодійникам вдалося виконали побажання дітей на 90%. А це подарунки близько двом сотням дітей! 

«Діти – це наше майбутнє. Це не лозунг, це факт, – підкреслив Сергій Пращур. – Дякую усім, хто долучився до втілення в життя ідеї подарувати дітям трохи радощів».

Вчора, 4 січня 2023 року, начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко разом із керівником військово-цивільної адміністрації м. Щастя та начальником Луцької РВА Анатолієм Костиком відправили посилки у Івано-Франківську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Закарпатську, Полтавську та інші області України.

«Попри війну, кожна дитина заслуговує на свято та справжнє різдвяне диво. Тож нехай діткам, які покинули свій дім через російське вторгнення, таким маленьким дивом стануть різдвяні подарунки», – зазначив очільник області.

Керівництво області дякує TippyToes BabyBank за подарунки та враховані побажання кожного маленького українця. Коробки з Луцька уже вирушили до дітей. 

За інформацією: Волинської ОВА

0 Комментариев