Діток волинських бійців запрошують на новорічну виставу

news

У Луцьку відбудеться різдвяно-новорічна вистава для діток учасників АТО. Про це у спільноті “Меценати для солдата” написав Руслан Теліпський.

Шановні дружини бійців, передусім це стосується жінок наших небесних героїв та дружин під умовною назвою з “критичної групи”!!!Мeцeнaти для сoлдaтa спільно з утаємниченим спонсором запрошують ваших малят на Новорічно-різдвяне дійство, що відбудеться в Волинському академічному театрі ляльок в цю неділю 27 грудня о 16.00 годині!!! У програмі: захоплююча вистава “Лісові пригоди Діда Мороза”, веселі ігри та забави з казковими героями. Ми отримали від мецената 36 квитків для роздачі і резервуємо до п’ятниці усі місця для ваших діток з критичної групи (батьки котрих полягли, пропали безвісти чи у полоні). Прохання визначатись – підтвердіть або відмовтесь від даної пропозиції, щоби заповнити усі надані нам 36 місць іншими бажаючими дітками!!!

УВАГА!!!
У разі, якщо залишаться вільні місця (всяке буває) то записувати інших малят бійців АТО у коментарях можуть всі охочі, проте у разі вільних місць квитки першочергово отримають ті дітки бійців, котрі жодного разу ще не скористались нашими пропозиціями під час передноворічних святкових програм – що ми просимо обов’язково вказувати у своєму дописі в коментарі. У разі відсутності ажіотажу серед діток нових наших бійців (що я теж дуже сильно сумніваюсь) – потрапити зможуть усі охочі!!! Прохання традиційно вписувати прізвище дитини бійця, вік і кількість місць ( на 1 дитину – 1 супроводжуючий).

P.S.: Маємо надію, що невдовзі й інші заклади чи особи приєднаються до волонтерського руху, беручи гарний приклад з наших патріотів-однодумців. Нагадуємо, що безготівковий проект “Меценати для солдата” – це контакт між меценатом та бійцями для моральної та фінансової підтримки останніх у тилу. Ми цінуємо будь-яку допомогу і сприяння для бійців у цей складний для України історичний момент з мінімальними втратами у бізнесі та вашого часу. Координатори завжди до диспозиції, зв’яжіться з нами за тел.: 050-973-44-84. Для зручності – меценати самі можуть написати про свої послуги в групі МдС у Фейсбуці:
https://www.facebook.com/groups/1595517907346668/?fref=ts.
Також запрошуємо до співпраці волонтерів

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев