Дітей і підлітків віком від 7 до 14 років запрошують взяти участь у конкурсі від фестивалю «Чілдрен Кінофест»

news
У межах 9-го міжнародного кінофестивалю для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест» вшосте відбудеться Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми.

До участі можуть бути подані роботи юних режисерів та режисерок віком від 7 до 14 років. Переможці отримають нагороди — від 4 до 15 тисяч гривень. Про це інформує Район.Культура посилаючись на організаторів.

Дедлайн прийому заявок продовжено до 18 травня. Умови та вимоги знайдете за посиланням https://childrenkinofest.com/ua/contest/kids-contest.htm.

До складу журі увійшла режисерка coming-of-age-стрічки «Стоп-Земля» Катерина Горностай, уродженка Луцька, а окрім неї серед журі — режисер гітової комедії «Мої думки тихі» Антоніо Лукіч та акторка театру й кіно Оксана Черкашина.

«Сьогоднішні діти — майбутні дорослі громадяни та громадянки нашої держави, які за якийсь час формуватимуть політичні й культурні ландшафти. Дивлячись на їхні роботи, ми маємо можливість вже сьогодні трохи зазирнути в майбутнє.

Всім учасникам і учасницям бажаю пам‘ятати, що найважливіша оцінка вашої роботи — це зацікавлені, усміхнені та уважні погляди глядачок і глядачів. З нетерпінням чекаю подивитись Ваші роботи!» — членкиня журі Оксана Черкашина.

Журі конкурсу

Журі конкурсу

Журі визначить найкращі ігрові та анімаційні фільми в двох вікових категоріях: 7—10 та 11—14 років. Окрім цього, юні глядачі та глядачки оберуть фільм, який буде відзначено Призом глядацьких симпатій.

Повна програма фестивалю буде оголошена в травні. Наразі представлена її ретроспективна частина — спеціальна добірка серій «Крота» до 65-річчя мультсеріалу.

9-й Чілдрен Кінофест відбудеться з 3 до 12 червня 2022 року в онлайн-форматі на сайті «Чілдрен Кінофест» для глядачів із території України та Польщі. До 18 травня триває прийом заявок на участь у Конкурсі короткометражних фільмів, знятих дітьми.

Постер

Постер

Фестиваль «Чілдрен Кінофест» проводиться за підтримки House of Europe.

Медіапартнери: Kinofilms.ua, Kinowar.com, Нова українська школа, Теленеделя.

0 Комментариев