“Динамо” поплатиться Лігою Чемпіонів за расизм на стадіоні?

news

УЄФА розпочав дисциплінарний процес проти клубу “Динамо Київ” унаслідок расистського нападу фанатів на групу чорношкірих уболівальників під час матчу Ліги чемпіонів проти англійського “Челсі”.

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) розпочав дисциплінарне розслідування проти футбольного клубу “Динамо Київ” через негідну поведінку його фанатів. Приводом для розпочатого у четвер, 22 жовтня, розслідування став напад з боку фанатів “Динамо” на кількох чорношкірих уболівальників під час матчу Ліги чемпіонів проти англійського “Челсі”. Зустріч клубів відбулася 20 жовтня на стадіоні “Олімпійський”.

У розпорядженні слідчих УЄФА є відео, яке засвідчує напад фанатів клубу на групу чорношкірих уболівальників. Їх кілька разів атакували та перешкоджали їм залишити стадіон.

Виконавчий директор мережі “Футбол проти расизму в Європі” (FARE) Піара Повар заявив в інтерв’ю британському виданню Guardian: “Цей жахливий випадок відображає багато з існуючих реалій у футболі в Центральній та Східній Європі”. За його словами, FARE домагатиметься від УЄФА “найсуворіших санкцій” унаслідок цього випадку. У самому Союзі заявили, що інцидентом займатиметься Комітет УЄФА з контролю, етики та дисципліни. За даними dpa, справу розглядатимуть 27 жовтня.

Як повідомлялося, расистська поведінка фанів “Динамо” цього року вже призводила до покарання з боку УЄФА. У березні 2015 року київському клубові довелося сплатити 15 тисяч євро штрафу за негідну поведінку фанатів під час гри з англійським “Евертоном” у рамках Ліги Європи.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев