“Діамантовий прокурор” заявляє, що його хочуть примусово доставити в суд

news

Повідомляє Українська правда

Підозрюваний в отриманні неправомірної вигоди і вимаганні колишній заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць заявляє, що суд виніс ухвалу про примусову доставку його в суд у заміні розміру застави на більшу.

Про це він повідомив “Українським новинам” через соціальну мережу Facebook.

“Сьогодні суддя Васильєва майже на колінах просила мого адвоката, щоб він мене привіз до суду. Давала гроші на таксі!!! Зараз винесла постанову про примусову доставку мене в зал суду, і це у провадженні про заміну застави з однієї на більшу” – повідомив він.

Також за словами Корнійця, о 14.00 буде розглядатися справа про зміну йому запобіжного заходу з застави на утримання під вартою.

Корнієць заявив, що стан його здоров’я залишається як і раніше нестабільним: високий тиск.

Раніше екс-заступник прокурора заявляв, що грошей на заставу у нього немає.

Як відомо, 5 липня під час спецоперації СБУ та ГПУ були затримані заступник прокурора Київської області Корнієць та перший заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимир Шапакін.

Їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України (стаття передбачає безальтернативне позбавлення волі терміном від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати посади, спеціальною конфіскацією та конфіскацією майна).

Під час обшуків у них виявлено понад $500 тисяч готівкою, коштовності, цінні папери і незареєстровану вогнепальну зброю.

У помешканні Корнійця, серед іншого, знайшли 65 діамантів.

0 Комментариев