Десяток будинків у Луцьку залишилися без теплопостачання: коли відновлять подачу тепла до осель лучан?

news

Подачу опалення тимчасово припинено до 10 будинків. Роботи з відновлення буде виконано впродовж дня

У зв’язку із витоком на тепловій мережі на вул. Мальовничій із 08:00 ранку сьогодні припинено подачу теплоносія до 8 житлових будинків на вул. Львівській, 61, 61а, вул. Потебні, 44, 46, 48, 50, вул. Кожедуба, 11.

Читайте також: Готував диверсію на об’єктах енергетичної інфраструктури: на Рівненщині затримали білоруса, який приєднався до “вагнерівців”

Роботи з ліквідації витоку та відновлення опалення для споживачів буде виконано впродовж дня.

Окрім того, продовжуються роботи на просп. Відродження, де вчора впродовж дня виконано заміну аварійної ділянки мережі гарячого водопостачання, а сьогодні розпочато роботу із заміни ветхої ділянки мережі централізованого опалення.

У зв’язку із цим із 08:30 послугу з постачання теплової енергії тимчасово припинено до будинків на просп. Відродження, 8, 8а. Виконання робіт і відновлення послуги – впродовж дня.

“Луцьктепло” приносить вибачення користувачам за тимчасові незручності.

Отримати інформацію щодо усіх аварійних ситуацій цілодобово можна за телефоном Центрального диспетчерського пункту 0 800 21 55 21

Читайте також: У Луцьку троє учнів здійснили неправдиве повідомлення про замінування своєї школи: батьків псевдомінерів притягнуть до відповідальності

За інформацією: ДКП “Луцьктепло”

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев