Депутати шукають, куди поділися $200 тисяч на реформу прокуратури

news
Нардепи звернулися до Сенату США з проханням перевірити, чи справді ГПУ не отримала $200 тисяч, які Штати виділили на реформу прокуратури.

Про це повідомляє прес-служба БПП.

«Близько 50 народних депутатів України з різних фракцій, в тому числі з фракції Партії «Блок Петра Порошенка», підписали лист-звернення до Сенату Сполучених Штатів Америки, до Сенатора Роберта Джонса Портмана, члена Комітетів Сенату США з національної безпеки та справ уряду, з бюджету, з фінансово-економічних питань, з питань енергії та природних ресурсів, у якому висловили стурбованість щодо використання коштів, виділених Сполученими Штатами Америки, з метою кадрового оновлення та реформування системи органів прокуратури України», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що $200 тисяч для проведення кадрових конкурсів, зокрема, розробки спеціальних тестів для реформування прокуратури, на рахунки Генпрокуратури України не надійшли: «Крім того, відсутні документи, які б підтверджували передачу таких тестів Генпрокуратурі України».

«Українські парламентарі звернулись до Сенату США та сенатора Роберта Джонса Портмана з проханням звернути увагу на цю проблему. У своєму зверненні депутати попросили Сенат США та сенатора звернутися до Генеральної прокуратури України з проханням надати вичерпну інформацію, чи відповідає дійсності інформація про ненадходження коштів на її рахунки. А також з’ясувати, які результати службового розслідування Генеральної прокуратури України, яка проводила розслідування з цього приводу, а також, ким були освоєні зазначені кошти», — повідомили у прес-службі.

0 Комментариев