Депутати Луцькради вважають, що фестиваль їжі не компетенція відділу у справах сім’ї та молоді

news

Пропагування їсти та пити на таких заходах, як «Lutsk Food Fest немає нічого спільного із патріотичним вихованням.

Про це йшлося сьогодні, 5 лютого на засіданні 3-ої сесії Луцької міської ради, де розглянули питання «Про виконання Програми підтримки дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2012–2015 роки».

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик прозвітував про дотримання цієї програми. Дехто із депутатів розкритикував діяльність відділу, аналізуючи дотримання саме цієї програми.

Зокрема Павло Данильчук з «Народного контролю» зазначив, що на його думку, ненормально фінансувати такі заходи, як наприклад, фестиваль їжі міською радою.

Веремійчик заперечив, що на таких фестивалях було залучено багато благодійних організацій, вони мали змогу проводити збір коштів:

«Я вважаю, я діяв в межах своїх повноважень».

Данильчук також поцікавився, на що було витрачено 20 тис. грн. та які заходи були проведені суто відділом сім’ї та молоді, а не просто долученням до них.

Олексій Веремійчик зазначив, що ці кошти було витрачено в основному на біо-туалети та звукове забезпечення для гуртів, які виступали. Абсолютно до всіх молодіжних заходів, які відбувалися в Луцьку, відділ сім’ї та молоді долучався, самостійно не було проведено жодного.

Також відповідаючи на питання Миколи Федіка, із фракції «Солідарність»Веремійчик зазначив, що жодного заходу відділ не проводив разом із Московським патріархатом.

Олександр Кравченко з УКРОПу спробував дізнатися, яка мета програми:

«Програма є гуманітраною складовою, тому цифрова якась її приналежність не була зазначена». – зазначив Веремійчик.

Анна Мовяк з «Народного контролю» наголосила, що якщо конкретних цифр у вас немає, то ціль не досянута».

Однак начальник відділу запевнив, шо є конкретні цифри по оздоровленню дітей, по забезпеченню багатодітних сімей тощо.

Данильчук також наголосив, що два роки тому була інша ситуація в країні та з того часу сталося стільки негативних подій, що, можливо, треба проаналізувати цю роботу – ці заходи можуть обходитися без відділу молоді.

Найбільш суперечливим постало питання стосовно фестивалю їжі. Кравченко вважає, що цей проект не є компетенцією відділу молоді та сім’ї. Однак, Наталя Бунда із фракції «Солідарність» підкреслила, що не зважаючи на те, що це комерційний проект, його потрібно спочатку підтримати, а уже далі люди зможуть самі розвивати його.

 

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев