Депутати Луцькради спершу гроші залишили на школу № 27, а потім – таки зняли

news

Спершу проект не підтримали і гроші для добудови школи залишили. Однак через це рішення лучани могли б залишитися без води, отож, депутати винесли повторно проект рішення та забрали таки у школи № 27 10 мільйонів гривень.

Про це йшлося сьогодні, 29 червня, під час засідання 26-ї сесії міської ради.

Депутат Луцькради Тарас Шляхтич поцікавився, на підставі яких документів була внесена пропозиція щодо зняття 10,5 мільйонів гривень з будівництва школи № 27.

Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зазначив, що це бул його пропозиція.

Депутат Луцькради Артем Запотоцький зауважив, що у одному питанні знімають кошти на школу, в іншому питанні просять центральні органи виділення коштів на неї.

Депутат Алла Надточій попросила прозвітувати, які дороги зроблені і планують ще робити. Відповідно Ігор Поліщук покликав директора департаменту житлово-комунального господарства Юрія Крася, щоб той надав інформацію стосовно доріг.

Поліщук зазначив, що кошти не знімають із будівництва, а просто перекидають на ремонт вулиці Липинського, якою батьки водитимуть дітей до школи.

Депутат Тарас Шляхтич поцікавився, на підставі якого документу проект бюджету потрапив на засідання сесії міськради. Депутат зазначив, що має бути, як мінімум протокол комісії. Шляхтич наголосив, що він як секретар цієї комісії цього проекту не бачив і його не підписував.

Голова «бюджетної» комісії Борис Смаль зауважив Тарас Шляхтич сам був присутній на комісії.

Поліщук наголосив, що у проекті рішення йдеться не лише про кошти стосовно будівництва школи, а й на зарплати ЛПЕ, «Луцьктепло», дітям на оздоровлення тощо. Кошти на зарплати, за словами Поліщука, змушені додавати працівникам, через те, що держава не відшкодовує пільги та субсидії.

Разом з тим Поліщук повідомив, що Ігор Палиця домовився із Володимиром Гройсманом про те, що буде виділено додатково 25 мільйонів гривень на школу.

Поліщук наголосив, що там потрібно робити зливову каналізацію, оскільки вода стікає і підмиває фундамент, а також зробити дорогу. За його словами, він туди їздив і пробив колесо, а інший раз – лишився бампера. За словами Поліщука, Володимир Гунчик неспроможний освоїти бюджетні кошти.

Депута Павло Данильчук зазначив, що ремонт дороги робитимуть лише на вулиці Липинського без заїзду до школи. Депутат запропонував виділити кошти на ремонт дороги із перевиконання бюджету.

Депутат Артем Запотоцький зауважив, що потім цю дорогу розбиватиме будівельна техніка. Поліщук запевнив, що там важких ремонтних робіт не вестиметься.

Депутат Тарас Шляхтич наголосив, що це дуже гарний політичний «прийомчик» зіштовхнути лобами мешканців 55-го мікрорайону з двома основними проблемами цього мікрорайону – це вулиця Липинського і дорога.

Народний депутат України Ігор Лапін зауважив, що забудовник працює в борг. Він зазначив, що дорогу звісно потрібно будувати, однак раніше потрібно робити дренажну систему у школі?

«Не поставивши дренажну систему, вб’ємо дорогу», – наголосив Лапін.

Нардеп запропонував зробити дорогу за рахунок перевиконання бюджету.

Зрештою після двогодинної дискусії у залі депутати таки не підтримали проект рішення про внесення змін до бюджету. Після чого працівники ДКП «Луцьктепло» прийшли у міськраду, а також повідомили, що від завтра у Луцьку не буде гарячої води.

«Бюджетна» комісії зібралась під час перерви у засіданні та внесла ще раз проект рішення, змінивши те, що із будівництва школи № 27 знімуть 10 мільйонів гривень, а не 10,5 мільйона гривень, як планували раніше. Цей проект рішення і підтримали депутати.

0 Комментариев