Депутат Луцькради: я би хотів, щоб кожен з нас просто пішов і подивився на наше Старе місто, яке воно спотворене

news

У Луцьку планували створити Експертну робочу групу з питань розвитку і збереження історичного середовища м. Луцька.

Про це говорили сьогодні, 30 березня, під час сесії Луцької міської ради.

Відповідну пропозицію на розгляд вніс депутат Павло Данильчук. Відповідна група буде створена як дорадчий орган Луцької міської ради, куди планували залучити представників громадськості, архітекторів тощо.

Депутат Артем Запотоцький попросив не підтримувати цей проект.

Натомість депутат Ігор Поліщук закликав голосувати за це рішення.

«Я би хотів, щоб кожен з нас просто пішов і подивився на наше Старе місто, яке воно спотворене, знищене, ведеться забудова, сміття, не прибрано, це просто жах. Мати таку перлину, таку історичну спадщину і так її зіпсувати – це треба постаратися», – зазначив Поліщук.

За словами депутата, щоб побачити як орган, відповідальний за це, виконує свої функції варто просто пройтися Старим містом.

«Для того, щоб зберегти те, що залишилося, така група може посприяти цьому», – наголосив депутат.

Депутат Наталія Бунда зазначила, що відділ, відповідальний за збереження Старого міста, виконує свої повноваження нормально.

«Я не хочу зберігати рештки, я хочу відновити історичну нашу забудову, а для цього потрібно залучати інвестиції», – наголосила Бунда.

Вона запропонувала реставрувати в рік хоча б одну-дві пам’ятки. Депутат Євген Ткачук погодився, що це було б краще.  Депутат Андрій Козюра зазначив, що віддавати будь-які повноваження міської ради нема права.

Данильчук наголосив, що Експертна робоча група, яку хочуть створити, це дорадчий орган, який міськрада сама створює і контролює.

Однак депутати не підтримали проект рішення.

 

0 Комментариев