Депутат Луцькради: Старе місто напівзруйноване

news

У Луцьку хочуть створити експертну робочу групу розвитку і збереження історичного середовища міста Луцька як дорадчого органу міської ради.

Про це говорили сьогодні, 25 березня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Пропозицію створити відповідну групу вніс на розгляд комісії депутат Луцькради Павло Данильчук. За його словами, це допоможе запобігати незаконній забудові у Старому місті та допоможе зберігати історичні будівлі.

У членів комісії виникла дискусія стосовно того, що цей орган може бути незаконним. Зокрема депутат Артем Запотоцький запропонував відхилити цей проект, оскільки уже є відповідальні структури. Також депутат наголосив на тому, що у проекті рішення йде мова про доступ цієї групи до будівельного майданчика. На його думку, це є недотриманням норм і може становити небезпеку.

Депутат Ігор Поліщук навпаки нічого протизаконного із юридичної точки зору не вбачає у створенні цієї комісії.

Те, що робиться зараз у Старому місті, на думку Поліщука, ганьба:

«Будівництво ведеться всюди, руйнуються пам’ятки національного значення».

Депутат порадив поїхати та подивитися, як люди зберігають історичні будівлі у Чернівцях.

«Історична частина міста – напівзруйнована, тому я вважаю, щоб зберегти ту частину, яка ще залишилась, потрібно створити такий орган», – зазначив Поліщук.

Комісія проект рішення підтримала, тому на сесії розглянуть питання створення цього органу. До робочої групи хочуть залучити експертів та громадських активістів.

Тим часом редакція «Волинь.info» зробила фото-інспекцію Старого Луцька, про деталі якої ви зможете прочитати згодом.

0 Комментариев