Депутат Луцькради просить ректора СНУ пояснити вирубку дерев

news

Депутат Луцької міської ради заявляє, що ректор СНУ імені Лесі Українки надав неповну та неконкретну відповідь щодо масової вирубки дерев на території ботанічного саду.

Про це депутат Микола Романюк повідомив сьогодні, 27 липня, у своєму депутатському запиті до ректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана та начальника відділу екології Луцької міськради Анатолія Гламазди під час засідання сесії міськради.

Як заявив депутат, відповідно до наданого йому листа підтверджується факт видалення аварійних та хворих дерев, зокрема 60 тополь та дев’ять верб. Відповідно до ордеру №11 від 28.01.2016 року «На видалення зелених насаджень», вказується про термін видалення дерев до 1 квітня 2016 року та провести благоустрій та озеленення до 1 квітня 2016 року.

За словами депутата, станом на сьогоднішній день, цих робіт так і не здійснено:

«Благоустрій так і не відновлено, аналогічно і не проведено насадження нових порід дерев, тобто не забезпечено озеленення території ботанічного саду».

Також депутат не отримав відповіді на свій попередній запит – йому не надали інформації щодо виконавця та замовника робіт, а також яким буде подальше використання зрізаної деревини.

Депутат просить надати ректора СНУ імені Лесі Українки більш конкретну відповідь щодо подальшої обробки зрізаної деревини та Анатолія Гламазду надати відповідь-пояснення, чому станом на сьогоднішній день ним не здійснено контролю за дотриманням термінів, вказаних в ордері №11 від 28.01.2016 року «На видалення зелених насаджень» щодо проведення благоустрою та озеленення даної території ботанічного парку СНУ імені Лесі Українки на вулиці Потебні.

Депутати підтримали запит.

0 Комментариев