Деокупація розпочнеться за кілька місяців

news

Початок українського контрнаступу залежить від прибуття зброї та закінчення навчання військових. 

Для того щоб розпочати великий контрнаступ ЗСУ та деокупацію територій України, Україні знадобляться кілька місяців на підготовку. Про це йдеться в інтерв’ю “Укрінформу”, міністра оборони України Олексія Резнікова. 

За словами очільника міноборони, танки та інша техніка обіцяна Західними партнерами, з’явиться в нас не відразу, а лише після навчання українських військових. 

Техніка не може зайти [в Україну] просто так. Наші екіпажі – неважливо, артилерійські, танкові, на “Бредлі”, на “Мастіфах” або на “Страйкерах”, – повинні підготуватися. І не просто як сам по собі екіпаж, але у взаємодії, в складі цілого підрозділу, наприклад танкового батальйону”, – йдеться у поясненнях міністра.

Завершення навчання екіпажів та прибуття техніки, в ці факти впирається можливість початку нового масштабного наступу української армії.

Це вимагає часу. Ми говоримо про кілька місяців, коли ми будемо повноцінно готові. А далі вже за рішенням Генерального штабу будуть відбуватися ті чи інші події”, – заявив він.

Як очікується, перші західні танки мають прибути в Україну вже в березні. Зараз же проходить навчання українських екіпажів для цих машин відразу в кількох країнах Європи.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев