День відкритої води в с.Рокині – дощ не завадив повеселитися і позмагатися

news

4 липня, у селищі Рокині відбувся День відкритої води.

Музей-скансен у Рокинях, незважаючи на дощову погоду, став місцем чудового сімейного відпочинку, адже і дорослі, і діти активно відпочили на свіжому повітрі, відвідали цікаві майстер-класи, взяли участь у змаганнях та отримали нагороди.

«Дні відкритої води» стають традиційною для Волині подією, адже проводяться не вперше. Впродовж подібних заходів Центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради демонструє свою роботу та залучає юних волинян до активного дозвілля за напрямками своєї діяльності.

Усі охочі мали можливість оглянути музей-скансен, взяти участь у краєзнавчому квесті, відвідати майстер-клас з стрільби з лука, сплести вінки з квітів, виготовити іграшки з соломи, покататися на байдарках, постріляти з пневматичної зброї, пройти смугу перешкод та цікаво провести час.

Як зазначив директор Центру Богдан Бальбуза:

– «За підсумком змагань кожен учасник зможе обрати собі заняття до смаку та з початком навчального сезону піти на тематичний гурток, адже Центр має розгалужену по області гурткову мережу. Тому у вересні чекаємо на нових гуртківців. А за нашими поточними подіями можна і варто стежити на сторінках в соцмережах»

 

Захід організовано Волинським обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства, спортивним клубом козацьких бойових мистецтв «Герць», музеєм-скансеном історії сільського господарства Волині, клубом «Айна Бера» за підтримки Луцької міської ради.

 

 

0 Комментариев