День HR-менеджера – привітаємо управлінців персоналом з професійним святом

news

20 вересня – День HR-менеджера

Кожну третю середу вересня в Україні святкують професійне свято фахівці в області управління персоналом.

Менеджери по персоналу — це люди-універсали, які можуть виконувати роботу кадровика, рекрутера і HR-а разом узятих. Вони відмінно розбираються в підборі персоналу, оформленні кадрових документів, адаптації нових співробітників, організації тренінгів та корпоративів, передає Ukr.Media.

HR-менеджери — це незамінні працівники в будь-яких компаніях, багатозадачні фахівці, навколо яких обертається життєдіяльність компанії, як навколо сонця обертаються планети. Вони повинні організовувати роботу колективу таким чином, щоб задовольнити потреби бізнесу. HR мотивує до роботи і досягнення поставлених цілей, створюють приємну корпоративну атмосферу, підтримують баланс між інтересами працівників і компанії.

Бажаємо вам натхнення та успіхів у досягненні поставлених цілей!

привітання з днем hr-менеджера листівки скачати безкоштовно

З Днем кадрового працівника! Листівки та картинки для привітання на свято -  новини

День HR-менеджера

День HR-менеджера | Яворів Інфо

Майстер-клас "Шлях до професії HR-менеджера"

Михайлово чудо – картинки и открытки божественные, поздравления с Днем  Михаила – 19 сентября праздникС Днем HR-менеджера! - Работа в ХарьковеПоздравляем с Днем HR-менеджера

З днем HR-менеджера!

***

Щиро вітаю з Днем HR-менеджера! У будь-якій організації це самий потрібний людина, адже не даремно існує прислів’я: «Кадри вирішують все». Бажаю процвітання, успіхів, самореалізації, міцного здоров’я та багато позитивних емоцій. Нехай Бог береже тебе і всю сім’ю!

***

Щиро вітаємо Вас з днем HR-менеджера! Ви робите потрібну роботу — підбираєте персонал, тому бажаємо, щоб ви завжди потрапляли тільки хороші фахівці. Щоб співбесіди проходили спокійно і щоб ваш вибір був правильним!

***

Сьогодні – в День HR-менеджера, ми вітаємо нашого мудрого кадровика, завдяки якому у нас такий згуртований колектив. Нехай в цей день та завжди поруч йде удача, оточують позитивні люди, радує сім’я, і фінанси течуть рікою на банківський рахунок!

***

Нехай робота з людьми приносить тільки задоволення, з компанії ніхто не звільняється за власним бажанням, а улов з претендентів завжди радує!

***

Дорогі ейчари! Спасибі, за кваліфікованих співробітників, за те, що підвищуєте продуктивність компанії, збільшує її доходи! Завдяки вам атмосфера в офісі розташовує до повноцінної праці! Здоров’я вам, спокою, вдалих «кадрових» знахідок і кар’єрного зростання!

***

Вітаю з професійним святом! Бажаю тобі бути чутливою мембраною, що уловлює кожне дихання в твоєму професійному оточенні, об’єднуючи їх в єдиний вітер удачі! А той, хто дихає не в ту сторону, нехай виправиться!

***

Вітаю з Днем HR-менеджера і від усієї душі бажаю радості і успіху на роботі, правильних рішень та успішного вибору, раціонального розподілу кадрів і сил, благополуччя в житті і яскравого світла, особистого щастя і щирої любові, гарного настрою і достатку.

***

Підібрати персонал і змусити його працювати в колективі під силу не кожному. Вітаючи наших кращих фахівців з професійним святом, днем HR-менеджера, ми бажаємо вам бачити людей наскрізь, з легкістю відрізняти серед сотень претендентів трудоголіків, креативних та перспективних працівників. Нехай ваші заслуги будуть правильно оцінені наймачем, і це можна буде побачити по заробітній платі.

***

Вітаємо з професійним святом всіх HR-менеджерів. На будь-якому підприємстві і в будь-якій справі найголовніше — це люди. Професіонали, яких ви підбираєте, вони фахівці, якими керуєте теж ви. Нехай же ваша праця завжди оцінюється по достоїнству!

***

Зараз вас називають модним словом HR-менеджер. А в часи гасло «Кадри вирішують все!», ця спеціальність мала просту і зрозумілу назву — кадровик. Підбір, комплектація й управління штатом співробітників — справа, що лежить в основі успіху компанії. Шановні HR-менеджери, будьте мудрі і непохитні на своєму відповідальному посту!

***

Вітаю з Днем HR-менеджера. Бажаю кар’єрного зростання і прекрасних організаторських здібностей, високих якостей керівника і великого професіоналізму в управлінні, благополуччя і гарного достатку, щастя в особистому житті і незламної удачі, міцного кохання і радісного настрою.

**

Бажаю персоналом управляти

Успішно, дуже правильно і вірно,

Хорошу зарплату отримувати

І тільки розвивати своє зростання кар’єрне!

***

Сердечно вітаю з Днем HR! Персонал є вирішальним у досягненні успіху не тільки кожної конкретної компанії або відомства, а й у розвитку сфер економіки, освіти, культури, регіону в цілому. Підбір потрібних і правильних людей вимагає великої самовіддачі і професіоналізму. Тому цього дня хочу побажати всім міцного здоров’я і нових успіхів. Щастя і благополуччя вам і вашим близьким!

***

HR-менеджер, ти знаєш,

Як нам кадри підібрати,

Високо ж ти літаєш,

І умінь не відняти!

У святі своїм ми вітаємо!

Зберігай успіх завжди,

І ще тобі бажаємо

Відпочивати хоч іноді!

***

Від чистого серця вітаю тебе з Днем HR-менеджера! Нехай всі мрії завжди збуваються! Бажаю багато посмішок, добра і радості, щоб були вірні друзі, любові чистої та взаємної, міцного здоров’я, щастя нескінченного, великого життєвого терпіння, всіх неземних благ і всього, всього самого доброго і прекрасного і променистого!

***

Кадри в житті все вирішують,

Це всім відомо.

Нехай від класних претендентів

Буде вам всім тісно.

Вам успіхів я бажаю

У день такий чарівний.

І достаток в житті буде

Вашім неодмінно.

***

Дорогі HR-менеджери! Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем HR-менеджера! Бажаємо вам креативності в корпоративній культурі, винахідливості в підборі, проникливості у відборі, легкості в адаптації, нематеріальної мотивації, безвідмовного фінансування на навчання і розвиток персоналу, ну, і, звичайно ж, гармонії, грошей і здоров’я!

***

HR-менеджера вітаємо від душі,

Ви завжди в реальність перетворюєте мрії,

Персонал вам підібрати не складає труднощів,

Ви гідні звання справжнього кадровика.

Нехай удача вас супроводжує,

Щастя нехай кордонів не знає,

Кожен день нехай дарує багато яскравих вражень,

Будьте завжди у відмінному настрої.

***

Вітаю з Днем HR-менеджера. Нехай на вакантні місця завжди трапляються саме ті люди, які вміють працювати, ладити з колективом і досягати успіху. Бажаю жодного разу не промахнутися у виборі, бажаю спритно і вміло підбирати ресурси і для відмінної роботи, і для особистого щастя.

***

День HR-менеджера – це свято професіоналів з управління персоналом, а в більш широкому сенсі, це свято всіх співробітників, задіяних в процесі формування колективу. Формування сильної команди – це величезна праця. Зі святом вас! Гарного вам дня і святкового настрою!

***

Керуєш персоналом

Ти, як славний капітан.

Встигаєш все на світі,

Відразу й тут, і там.

У свято цебажаю сили

І терпіння з лишком,

Нехай під чуйним керівництвом

Колектив росте твій лише.

***

Всіх фахівців HR-менеджменту вітаємо з професійним святом! Бажаємо високого професіоналізму, творчого підходу до роботи та досягнення поставлених цілей!

з днем HR менеджера листівки

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*