День друзів – сьогодні особливий день, з яким варто привітати друзів

news

Сьогодні, 9 червня, відзначається прекрасне свято – День друзів. Воно хоч і не є офіційним, проте варте уваги, адже присвячене важливим для кожного людям.

Чому саме цього дня вирішили відзначати День друзів, точно невідомо. Так само як і те, хто та коли ініціював це свято.

Святкова дата вважається неофіційною, проте люди, які вміють по-справжньому дружити, мають своє торжество. Нині про День друзів знає невелика кількість людей, але все ж з кожним роком він набуває популярності.

Слід зауважити, що у календарі свят є ще й інший день, присвячений друзям. Він є офіційним і відзначається за ініціативою Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО). Це – Міжнародний день дружби, який традиційно святкується 30 липня.

Міжнародний день друзів – чудова нагода, щоб, незалежно від життєвих обставин і різних перипетій, нагадати своїм друзям про те, наскільки вони важливі. Воно є гарним приводом, аби зібратися дружною компанією, поділитися приємними спогадами й розповісти про хороші новини.

Усталених традицій святкування Дня друзів немає, тому кожен має змогу провести його у дружній обстановці, як забажається. Якщо ж зустрітися неможливо, то можна зателефонувати або написати друзям, привітавши їх зі святом.

Привітання з днем друзів у віршах і прозі

***

З днем друзів хочу привітати!

Це свято для всіх нас,

Щоб дружбу світлу прославити,

Ту, що лікує у важкий час.

Вам бажаю друзів берегти,

Ніколи їх не зраджувати,

Допомагати, любити та вірити,

Любити та розуміти!

***

Незабутніх вражень, радісних подій,

Друзям я бажаю втілення їхніх мрій!

Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,

Хай шалена дружба з нами багатіє

Хай палають у серці почуття високі,

Доля посилає повні щастям роки!

***

Зі святом я вітаю, друже (подруго)!

Бажаю тобі щиро дуже

Життя хай буде наче свято:

Вітання, друзі і пісні!

Щастя і радості багато

Несуть прийдешні світлі дні!

***

День дружби святкує народ,

Весь світ один одного вітає.

Нехай кожен дружбу береже,

І про друзів не забуває!

***

Вітаю з Днем друзів!

Разом жити нам веселіше.

Знай, хоч в радість, хоч в біду

Я тебе не підведу!

Лише добра тобі бажаю,

Щастя, радості й любові,

Ніколи не знати печалі.

Краще все буде з тобою!

***

Вітаю з Днем друзів! Бажаю, щоб справжня дружба не розчинялася в часі та не губилася в кілометрах. Нехай у будь-якій складній ситуації на допомогу поспішить вірний друг. Нехай друзі завжди залишаються добрими супутниками на твоєму життєвому шляху!

***

Сьогодні чудове свято – День друзів! І я хочу привітати з ним вас, мої хороші! Спасибі, що ви зі мною, завжди на зв’язку і в потрібну хвилину поруч. Бажаю вам безхмарного настрою, радості та щастя на всі часи. Великих успіхів, подвигів і досягнень. Нехай усе в житті складається неймовірно чудово!

Листівки з Днем друзів / my.ua
Картинки з Днем друзів / inforoom.com.ua
Привітання з Днем друзів / zoloti.com.ua
Картинки з Міжнародним днем друзів / art-shop.com.ua

Міжнародний День друзів | Лісностінківський ліцей30 липня яке свято День дружби - новини України9 червня - Міжнародний день друзів | Бібліотека Державного університету  «Житомирська політехніка»Міжнародний день друзів: привітання в листівках | Факти ICTVМіжнародний день друзів: привітання в листівках | Факти ICTVКрасива листівка до Дня ДрузівМіжнародний день дружби: привітання для друзів зі святом - ВолиньІнфоКнижковий дім по вулиці Садовій9 червня святкують Міжнародний день друзів – Новини ПолтавщиниЗ Днем друзів 2021 - лістівки і картинки зі святом 9 червня на українській  мові - ТЕЛЕГРАФ

0 Комментариев
Система Orphus

Залишити коментар

*