Демобілізованому бійцю з Волині потрібні кошти на складну операцію

news

Сергій Федотов – демобілізований боєць 51-ої бригади. Отримав важке поранення ніг під час виходу з Іловайського котла. Хлопець вже переніс 20 операцій, проте на черзі ще одна. Є можливість полікуватись у Німеччині, проте для цього потрібно 50 тисяч євро. Наразі такої суми у родини немає. Повідомляє Громадське. Волинь.

«Є в нас довідка про травми. В заключені пишуть, що мінно-вибухова травма і хронічний остеомієліт. Він інвалід війни. А було у нас багато проблем з документами. В нас є заключеня, що він потребує лікування за кордоном. Всю стопу треба лікувати, всі судини. Не заживає нога. Ми надіялись, що Київ допоможе. Зробили йому протези. І воно не прижилося. Кістка почала гноїтися. Для того, щоб полікуватись у Німеччині, потрібно 50 тисяч євро», – розповідає мама пораненого бійця Світлана Федотова.

«Двадцять операцій вже зробили. Я вже думав, що не буде шансів врятувати ногу. Вона вже синя була. Там вже й не було, що рятувати. Ще й могла б бути гангрена. Зараз кожен день на знеболюючих. По чотири-п’ять ампул. А якщо погана погода, то вісім і дев’ять. Було б добре полікуватись в Німеччині, але треба 50 тисяч євро», – зазначає Сергій.

РЕКВІЗИТИ:

Картка Приватбанку:
5168742025465851

Федотов Сергій Анатолійович

0 Комментариев