Деканоідзе повідомила про створення Поліцейської академії

news

Повідомляє gazeta.ua

Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе анонсувала створення Національної поліцейської академії.

Про це Деканоідзе заявила в ефірі “5 каналу”, передає прес-служба поліції.

“Для підготовки досвідчених кадрів та майбутніх керівників слід створити сучасний навчальний заклад, вступити до якого матиме шанс кожен громадянин”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Деканоідзе повыдомила, що освітні заклади залишилися у системі МВС. Проте одним із завдань, які глава Національної поліції поставила перед собою – створити сучасну Національну поліцейську академію. З цією метою Хатія Деканоідзе має намір звернутися по допомогу до стратегічних партнерів України.

Створення поліцейської академії вона вважає сучасним методом і системним підходом до питання підготовки кадрів для Нацполіції.

“Я це обов’язково зроблю, тому що вважаю, що це важливо”, – наголосила вона.

Також повідомляється, що Деканоідзе висловила припущення, що протягом близько п’яти років в України буде сучасна Національна поліція.

“Тим часом зараз слід зробити так, щоб поліція виконувала лише притаманні їй функції. Глава Нацполіції також запевнила, що по завершенні перших 100 днів роботи поліції вона готова їх публічно обговорити”, – йдеться у повідомленні.

Раніше вже повідомлялося, що глава Національної поліції Хатія Деканоідзе зазначила, що співробітників відомства набиратимуть через рекрутинговий центр, на рішення якого ніхто не матиме впливу.

Нагадаємо, що інспектор патрульної поліції Києва Олексій Савкін відсторонений від несення служби. Користувачі соцмереж знайшли записи Савкіна, зроблені ним у Тwitter у період подій на Євромайдані. Він закликав “Беркут” розігнати “бомжів” із Майдану і “місити” їх. За його постами у Тwitter проведуть службову перевірку.

0 Комментариев