Дебош поблизу озера на Волині: на Пісочному молодики побили людей

news

На озері Пісочне поблизу села Буцинь група молодиків влаштувала дебош. Спочатку ковельські “боксери” побили хлопця. А в процесі втечі після інциденту, завдали травм ще двом чоловікам та вдарили в живіт 50-річну жінку.

Як пише Ковель Медіа, свідки розповіли, що інцидент розпочався біля готелю на березі озера Пісочне. Декілька молодиків, ніби з Ковеля, побили хлопця. За дебоширами побігли люди, але парубки сховалися в будинок для відпочинку.

На місці інциденту з’явилися правоохоронці, щоб врегулювати ситуацію. Свідки події не залишалися осторонь і знімали відео того, що відбувалося. Група хуліганів, перебуваючи у неадекватному стані, вирішила втекти з будинку, проте під час втечі завдали травм двом чоловікам та жінці віком 50 років. Один із хуліганів сильно ударив охоронця в скроню, в результаті чого охоронець втратив свідомість. Нецензурна лайка, погрози та нацистські вирази були висловлені під час їх дій.

За неофіційною інформацією, відомо, що дебошири у Ковелі можуть бути пов’язані з боксом. Правоохоронні органи вже розпочали кримінальне провадження і збирають всі необхідні докази та свідчення. Медичні фахівці провели огляд потерпілих і зафіксували різні ступені тілесних ушкоджень. Судмедексперти продовжують аналізувати дані та допомагати в слідстві.

Збір і аналіз доказів у цій справі ще триває, і правоохоронці зроблять все необхідне, щоб з’ясувати всі обставини цього жахливого інциденту та притягнути винних до відповідальності.

0 Комментариев